Klopp razočaran: Koga sploh še zanima resnica?

Premier Liga 23. Okt 202014:53 > 14:54
Shaun BotterillGetty Images Sport

Trener Liverpoola Jurgen Klopp je poudaril, da mu je všeč igra, ki jo goji Sheffield United in dodaja, da njegovi ekipi na sobotni tekmi ne bo lahko.

Sportklub Slovenija

Aktualni prvak bo v soboto na tekmi šestega kroga Premier lige igral proti Sheffieldu.

“Sheffield igra na povsem drugačen način in si zasluži pozornost zaradi vsega kar počne. Čeprav rezultati niso bili takšni kot so upali, niso igrali slabo. Za nas bo ta tekma težka še posebej zato, ker so imeli oni za pripravo cel teden”, je dejal Klopp

Liverpool bo dvoboj pričakal poln samozavesti glede na to, da so v ligi prvakov začeli z zmago potem, ko so premagali Ajax

“Ko gre za igro, nam tekma proti Evertonu daje več samozavesti kot tekma proti Ajaxu. Pomembna pa je zmaga. Moram tudi povedati, da sem bil zelo razočaran, ker so nekateri ljudje Erika ten Haga prosili za komentar, ker naj bi jaz rekel, da je bilo igrišče slabo. To je sramota. Nikoli nisem krivil zelenice za to kar smo prikazali. Obe ekipi sta imeli enake pogoje. Toda koga sploh še zanima resnica?”

Novinarje je tudi zanimalo kdaj nemški strokovnjak pričakuje, da se bo v ekipo vrnil Virgil van Dijk

“Razumem, da to ljudi zanima, a o tem nima smisla govoriti vsak dan. Dobro je, kolikor je to možno”, je dejal trener redsov in dodal: “Ne želimo vedeti koliko časa bo odsoten. Dolgo bo trajalo, da si bo opomogel. Ne želimo mu postavljati nobenega roka.”

Tekma na Anfieldu je na sporedu v soboto ob 21. uri s prenosom na Sportklubu.