Tragedija na Otoku, umrl je 17-letni branilec

Premier Liga 26. Okt 202017:07 > 17:16

Pri Manchester Cityju so se poklonili nekdanjemu članu akademije Jeremyju Wistnu, ki je v nedeljo tragično umrl pri vsega 17 letih.

V Malaviju rojeni branilec je bil član sinjemodrih od leta 2016, na začetku tega leta pa mu je potekla pogodba, ki je klub ni podaljšal.

Pri Manchester Cityju smo užaloščeni zaradi novice o smrti nekdanjega člana akademije Jeremyja Wistna. Sožalje njegovim prijateljem in družini. V teh težkih časih so naše misli z vami,” so na Twitterju zapisali pri Manchester City.

Uradno vzrok smrti še ni potrjen, britanski mediji pa poročajo, da je Wisten storil samomor, saj je po prekinitvi sodelovanja z Manchester Cityjem padel v globoko depresijo, ki se je žal končala na najbolj tragičen način.