Bruno in Cavani za slavje Uniteda na Goodison Parku

Peter Powell/Pool via Getty Images

Manchester United je v 8. krogu Premier lige na gostovanju s 3:1 odpravil Everton. Za zmago rdečih vragov na Goodison Parku sta poskrbela Bruno Fernandes in Edinson Cavani.

Povezano

Junak tekme v Liverpoolu je bil Bruno Fernandes, ki je dvakrat zadel za Manchester United, med strelce pa se je ob zmagi s 3:1 vpisal tudi Edinson Cavani, najnovejša okrepitev rdečih vragov.

A obračun v mestu Beatlov so boljše začeli domači, ki so po zaslugi Bernarda povedli v 19. minuti. Veselje Evertona ni trajalo dolgo. Gostje so izenačili v 25. minuti, ko je podajo Luka Shawa izkoristil Fernandes. Že v 32. minuti je United vodil z 2:1 po drugem zadetku portugalskega vezista, ki mu je tokrat podal Marcus Rashford.

Piko na i zmagi Uniteda je postavil izkušeni Cavani, ki je po podaji dvakratnega strelca Fernandesa zadel v peti minuti sodnikovega podaljška.

United ima sedaj 10 točk in na lestvici zaseda 13. mesto, Everton je peti s tremi točkami več.