Za Deschampsa ni dvoma: Pogba je vrhunski igralec

Premier Liga 18. Nov 202018:01 > 18:03
REUTERS/Stringer

Francoski selektor Didier Deshamps je pohvalno govoril o predstavah Paula Pogbaja na zadnjih dveh tekmah proti Portugalski in Španiji. Nekdanji branilec verjame, da bo sedaj lažje igral tudi za Manchester United.

Paul Pogba v klubu pogosto igra pod svojim nivojem in je nemalokrat tarča glasnih kritik. Didier Deshamps verjame, da bi se vse skupaj lahko hitro spremenilo.

Videli ste, kako je odigral proti Portugalski in Švedski. Dobro ga poznam, vem, kaj zmore, kakšen je talent in kako je ponosen. Ko je potrebno, da se branimo, on to lahko naredi, ko gremo v napad, lahko tudi to … Paul je vrhunski igralec, nadejam se, da mu bosta zadnji dve tekmi pomagali, da se dvigne tudi v klubu,” je dejal selektor aktualnih svetovnih prvakov.

Francoski vezist se bo z rdečimi vragi v soboto v devetem krogu Premier lige pomeril z WBA-jem. Pogba je na enajstih tekmah v letošnji sezoni dosegel gol in dodal dve podaji.