Angleški klubi stojijo v vrsti za Perišića

Premier Liga 21. Apr 201716:43 > 16:44
Paul Gilham/Getty Images

Arsenal in Chelsea se močno zanimata za nakup hrvaškega reprezentančnega nogometaša Ivana Perišića, poroča britanski portal Goal.

28-letni vezist je od leta 2015 v milanskem Interju, ki je za njegovo odškodnino Wolfsburgu tedaj plačal 19 milijonov evrov. Pred tem je Perišić igral za Borussio iz Dortmunda.

Perišić je v dosedanjem delu sezone dosegel devet golov in še osemkrat podal, njegova pogodba z italijanskim prvoligašem pa se izteče leta 2020.

Hrvaški nogometaš je svoj prestop v Premier ligo označil kot “skoraj zagotovo” zadevo, njegova tržna vrednost pa naj bi se sukala okoli 25 milijonov evrov.

Poleg obeh navedenih londonskih klubov se za storitve hitronogega Ivana zanima tudi Manchester United. Britanski “Sun” piše, da bi bil Perišić lahko dobra alternativa za Ousmaneja Dembéléja.