Conte: Lahko bi prevzel tako Inter kot Milan

Premier Liga 28. Apr 201710:20 > 10:32
Richard Heathcote, Getty Images

Trener Chelseaja Antonio Conte je priznal, da ga zanima povratek v domovino, nekoliko presenetljivo pa je dodal, da bi lahko v prihodnosti vodil tudi katerega izmed velikih Juventusovih rivalov.

Italijanskega strokovnjaka, ki z londonskim Chelseajem koraka k naslovu angleškega prvaka, so že večkrat povezovali tako z Milanom kot z Interjem. Predvsem slednji se je že nekajkrat močno ogrel, tako pa bo verjetno tudi v prihodnosti.

Nekoliko presenetljivo je zdaj Conte priznal, da bi ga vodenje Interja oziroma Milana zanimalo. Presenetljivo zato, ker je v Italiji že vodil Juventus, velikega rivala obeh omenjenih klubov.

“Moje srce bo vedno v Italiji. Že v preteklosti bi lahko prevzel oba milanska kluba, v prihodnosti pa je vse možno,” je olje na ogenj prilil Conte.