Carrick ostaja na Old Traffordu

Premier Liga 17. Maj 201714:46 > 15:01
Getty images/Michael Steele

Manchester United bo kmalu še za eno leto podaljšal pogodbo z vezistom Michaelom Carrickom.

Izkušeni vezist, ki ga je na Old Trafford pripeljal Alex Ferguson, pod vodstvom slednjega se je tudi uveljavil kot eden izmed najboljših obrambnih vezistov v Angliji, je član Manchester Uniteda že 11 let. Očitno bo vkorakal v dvanajsto sezono kot član rdečih vragov, saj mu je klub na pobudo menedžerja Joseja Mourinho ponudil novo pogodbo.

Carrick, ki bo letos poleti dopolnil 36. rojstni dan, bo svojo pogodbo, ki mu sicer poteže 30. junija letos, podaljšal še za eno leto.

Za rdeče vrage je doslej odigral 457 tekem, s klubom pa je bil petkrat anelgški prvak, enkrat je osvojil Ligo prvakov, po dvakrat pa FA pokal in ligaški pokal.