Bo Ranieri prevzel Watford?

Getty Images Sport, Steve Bardens

Avtor lanske pravljice pri Leicesterju Claudio Ranieri je po poročanju angleških medijev tik pred tem, da sede na klop Watforda.

Walter Mazzarri je že preteklost Watforda. To je 55-letni Italijan že potrdil, s kratko zahvalo pa so se mu za delo v letošnji sezoni zahvalili tudi na klubski spletni strani.

Podrobnosti Mazzarrijevega odhoda niso znane, angleški mediji pa za glavni razlog navajajo neznanje angleškega jezika. To naj bi igralce tako motilo, da so se pritožili pri lastnikih kluba.

Ob tem pa so se seveda takoj začela pojavljati ugibanja kdo bo v prihodnje sedel na klopi sršenov. Glavni kandidat za to je Claudio Ranieri, ki je v lanski sezoni z Leicester Cityjem osvojil pravljični naslov v Premier ligi.

Ranieri je po koncu dela pri lisicah imel kar nekaj donosnih ponudb iz Kitajske, a je vse zavrnil, saj si še naprej želi delati v Angliji. Watford bi tako lahko bil idealna destinacija za izkušenega italijanskega stratega.