Šok pri Chelseaju: Conte želi zapustiti London?

Michael Regan, Getty Images

Neverjeten razplet dogodkov na Stamford Bridgeu. Po sezoni za zgodovino in zanesljivo osvojenem naslovu naj bi se Antonio Conte sprl z upravo kluba in resno zapretil z odhodom iz kluba.

Po poročanju številnih angleških medijev, tudi uglednega Sky Sportsa, je Antonio Conte izjemno nezadovoljen z obnašanjem uprave Chelseaja v prestopnem roku. Italijan je upravi predal spisek svojih želja, na katerem imajo posebno mesto Virgil van Dijk, Leonardo Bonucci, Romele Lukaku, Radja Nainggolan in Alvaro Morata, a z vsakim dnem postaja vse bolj jasno, da je omenjena peterica daleč od prihoda na Stamford Bridge.

Morata je na pragu Manchester Uniteda, Van Dijk je blizu Manchester Cityja, Bonucci in Nainggolan najverjetneje sploh ne bosta zamenjala delodajalca, cena za Lukakuja pa naj bi bila menda previsoka – govora je o 90 milijonih evrov.

Zaradi vsega naštetega naj bi Conte resno razmišljal o odhodu, kar zanj ne bi bilo prvič, saj je zaradi podobnih razlogov zapustil že Juventus.