Real, United in CR premikajo meje

Premier Liga 18. Jun 201711:56 > 11:59
getty images/david ramos

Govorice o odhodu Cristiana Ronalda iz Reala ne potihnejo. Španski mediji so prepričani, da se bo Portugalec za rekordno o odškodnino vrnil v Manchester United.

Klub iz Old Trafforda je pripravljen začeti najdražjo dirko v zgodovini nogometa. Nasprotnik: PSG. Rdeči vragi so v nameri, da bi se “izgubljeni sin” vrnil domov, pripravljeni narediti praktično vse, tudi če bi pri tem presegli vse meje zdravega razuma.

V kolikor bo CR vztrajal pri odhodu, bo kraljevi klub za njegovo usluge zahteval najmanj 200 milijonov evrov. Svojo strategijo imajo tudi v Manchestru. United bi v Madrid tako nakazal 205 milijonov in zraven dodal še veliko željo Florentina Pereza, Davida de Geo. V zameno ob Ronaldu pričakujejo, da se bo na Otok preselil tudi Alvaro Morata.

Brez dvoma bi govorili o rekordnem poslu v zgodovini nogometa, a pred koncem pokala Konfederacij v Rusiji končne odločitve ni moč pričakovati. Je pa jasno, da nič več ne bo enako, če bi Real in United posel res izpeljala …