Lewandowski velika želja Chelseaja

Premier Liga 21. Jun 201711:32 > 11:47
Getty Images Sport, Alexander Hassenstein, Bongarts

Po SMS aferi med trenerjem Chelseaja Antoniom Contejem in napadalcem Diegom Costo modri iščejo novega prvega napadalca. Na njihovem seznamu želja se je znašel tudi izvrstni napadalec Bayerna iz Münchna Roberta Lewandowskega.

Mediji na Otoku sicer že več mesecev pišejo o tem, da si Chelsea najbolj želi povratka Romela Lukakuja, kot kaže pa si je Antonio Conte našel še bolj nedostopno tarčo. Italijanova želja za rešitev težav v napadu je namreč Robert Lewandowski.

Napadalec Bayerna sicer po zadnjih poročanjih nemških medijev v bavarski prestolnici ni preveč zadovoljen. Trenerju in soigralcem je namreč zameril, da ga niso povsem podprli v borbi za prvega strelca Bundesliga. Bitko je v zadnjem krogu dobil njegov nekdanji soigralec in zvezdnik Borussie Piere-Emerick Aubameyang.

Angleški mediji so zgodbo takoj pograbili in navajajo, da bodo pri Chelseaju skušali izkoristiti nastalo situacijo.

Robert mi je povedal, da v bitki za najboljšega strelca ni imel zadostne podpore soigralcev in trenerja. Zato je razočaran bolj kot kdajkoli prej. V končnici je od Bayerna namreč pričakoval veliko več,” je povedal njegov zastopnik Maik Barthel.

V prid angleškemu klubu gre tudi dejstvo, da je Poljak v Nemčiji osvojil že vse, kar se osvojiti da, ligo prvakov pa bi lahko napadel tudi s klubom iz Premier lige.