"Premier liga je pravo mesto za Ronalda"

Premier Liga 27. Jun 201714:07 > 14:11
Clive Rose/Getty Images

Raul Meireles pravi, da je Premier liga ob morebitnem odhodu Ronalda iz madridskega Reala, pravo mesto za portugalskega superzvezdnika.

Že nekaj tednov se špekulira ali bo Cristiano Ronaldo po obtožbah o utaji davkov odšel iz madridskega Reala, samo peščica klubov pa je na svetu, ki si ga lahko privoščijo.

Med kandidati za Ronalda so tudi njegovi nekdanji delodajalci, moštvo Manchester Uniteda.

“Seveda, Ronaldo bi se ob odhodu iz Madrida moral vrniti v Premier ligo,” pravi Raul Meireles, Ronaldov soigralec v portugalski reprezentanci in član londonskega Chelseaja.

“V Premier ligi je bil zelo uspešen in mislim, da je angleški nogometni prostor prav zanj, če bi se odločil za menjavo sredine.”

Seveda pa ni samo United tisti, ki lahko na Otok zvabi portugalskega nogometaša. “Za United je igral v zgodnjih stadijih kariere, tako da bi se lahko vrnil tudi tja, a sam mislim, da lahko odide tudi v kakšno drugo angleško moštvo. Chelsea? Ne vem, ampak on lahko igra v vseh ekipah,” še dodaja Meireles.