Azijski turnir Premier lige dobil Liverpool

Premier Liga 22. Jul 201716:23 > 16:41
Alex Livesey, Getty Images Sport

Nogometaši Liverpoola so v finalu premierligaškega turnirju v Aziji z 2:1 ugnali Leicester City in potrdili dobro formo v pripravljalnem obdobju.

Redsi so na tradicionalnem turnirju v Aziji, ki ga premierligaši s pridom izkoristijo za priprave na novo sezono, prišli do svoje prve lovorike.

Vsi zanimivi trenutki na obračunu med Liverpoolom in Leicester Cityjem so se odvili že v prvem polčasu, ko so navijaču na stadionu v Hong Kongu videli tri zadetke.

Povedle so sicer lisice, ki jih je v 12. minuti v vodstvo popeljal Alžirec Islam Slimani. A veselje varovancev Craiga Shakespeareja ni trajalo dolgo, saj je že v 20. minuti izenačil Mohamed Salah.

Končni rezultat je v 44. minuti postavil Philippe Coutinho, ki se še vedno omenja kot možna okrepitev Barcelone.