Leicester zavrnil 34 milijonov evrov za Mahreza

Premier Liga 25. Jul 201719:37 > 19:38
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Riyad Mahrez bo do konca poletja skoraj zagotovo zapustil Leicester, ki pa za Alžirca rojenega v Franciji trmasto zahteva kar 56 milijonov evrov.

Da si Riyad Mahrez želi novega izziva je znano že dolgo, Leicester pa enega izmed svojih najboljših igralcev razumljivo ne bo prodal za majhen denar. 26-letnika si želi predvsem Roma, ki je zanj poslala uradno ponudbo.

A 34 milijonov evrov je bilo za vodilne može lisic občutno premalo, zato so prvo ponudbo italijanskega moštva zavrnili. Leicester naj bi v Romo poslal jasno sporočilo, da za Mahreza zahtevajo 56 milijonov evrov, kar bo za rimski klub morda preveč.

Italijanski in angleški mediji zaenkrat o novi ponudbi Rome molčijo, pri Leicesterju pa si najverjetneje želijo, da bi se v bitko za Mahreza vključil še kakšen bogatejši klub, ki bi poskrbel, da se cena za alžirskega reprezentanta vsaj približa zahtevanim 56 milijonom.

Mahrez tako vsaj zaenkrat še ostaja igralec Leicesterja.