Odločni redsi: Coutinho ostaja pri Liverpoolu!

Premier Liga 11. Avg 201711:22 > 11:23
Alex Livesey/Getty Images)

Lastniki Liverpoola so v uradnem sporočilu za javnost zapisali, da ni možnosti, da bi Philippe Coutinho zapustil Anfield in se preselil v Barcelono.

Clive Brunskill Getty Images

Barcelona je za brazilskega zvezdnika ponudila 100 milijonov evrov, vendar so redsi ponudbo gladko zavrnili. “Želimo razjasniti naše mišljenje v povezavi z morebitnim prestopom Philippa Coutinha. V klubu smo odločeni, da niti o eni ponudbi zanj ne bomo razpravljali, ter da bo ostal član kluba tudi, ko se zaključi poletni prestopni rok,” so zapisali pri Liverpoolu.

Pred tem je tudi menedžer Jürgen Klopp že večkrat zatrdil, da v nobenem primeru ne razmišlja o prodaji Philippa Coutinha, sedaj pa so njegove besede podkrepili še lastniki, s čimer so poslali jasno sporočilo Kataloncem in ostalim snubcem.

Brazilec je januarja s klubom iz Anfielda podpisal novo petletno pogodbo.