Uradno: Coutinho ni prijavljen za Hoffenheim

Premier Liga 14. Avg 201712:41 > 12:48
Clive Brunskill Getty Images

Menedžer Liverpoola Jürgen Klopp se je očitno že sprijaznil z odhodom Philippa Coutinha v Barcelono, saj Brazilca ni uvrstil v ekipo za prvi obračun zadnjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov proti Hoffenheimu.

Getty Images/Julian Finney

Brazilca so zadnje dni povezovali z odhodom v Barcelono, kjer ga vidijo kot idelano zamenjavo za Neymarja. Na Anfieldu so se sicer dolgo upirali ponudbam iz Katalonije, a več kot očitno je, da bo Philippe Coutinho redsom pomahal v slovo in kariero nadaljeval ob boku Lionela Messija, Luisa Suareza in ostalih.

Coutinho je po poročanju angleških medijev vodstvu Liverpoola že sporočil, da želi zapustiti klub in tudi izpustil tekmo 1. kroga Premier lige proti Watfordu. Uradno zaradi poškodbe, resnica pa je daleč od tega. Očitno se je z odhodom prvega aduta sprijaznil tudi Jürgen Klopp, ki Brazilca ni uvrstil niti v ekipo za prvi obračun zadnjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov proti Hoffenheimu.

Pred vrati je torej nov prestop nad 100 milijoni evrov, zdi se, da je le še vprašanje časa, kdaj se bosta kluba dokončno dogovorila o višini odškodnine in prestop tudi uradno izpeljala.