Leicester za Mahreza zahteva 55 milijonov

Premier Liga 14. Avg 201713:48 > 14:10
Getty Images Sport/Chris Brunskill

V senci prestopa Coutinha, Eriksenam in Dembeleja, se nekje v ozadju tudi odvija nekakšen mini prestop lahko rečemo. Glavni akter pa je Riyad Mahrez v 15/16 najboljši nogometaš Premier League.

Za Alžirca je bilo že v lanskem poletju zainteresiranih veliko klubov, vendar je ostal pri lisicah, ampak s soigralci mu ni uspel tako velik met kot v sezoni 2015/16, ko so postali angleški prvaki. Sedaj se za Riyada Mahreza spet zanima veliko klubov, najbolj resno menda Roma, ki naj bi na Leicestrov naslov menda že poslala dve ponudbi vendar sta bili obe zavrnjeni.

Zanj naj bi se zanimal Inter, željo po uslugah Mahreza pa ima že od lanske sezone Arsenal. Leicester pa naj bi obupal nad željo, da Alžirec ostane, saj si le ta želi odditi za vsako ceno. Vodstvo kluba naj bi tako nekako postavilo ceno zanj in ta je 55 milijonov evrov.