Matić: Ko oblečete dres Uniteda…

Ian Walton/Getty Images

Srbski reprezentant Nemanja Matić pravi, da bi rad še dolgo ostal nogometaš Manchester Uniteda.

Nemanja Matić je bil veliko presenečenje poletnega prestopnega roka iz Chelseaja je namreč prišel na Old Trafford in že takoj na začetku pokazal, da bo izjemno pomembna okrepitev rdečih vragov.

Na tekmi prvega kroga je odigral fantastično tekmo proti West Hamu.

“Zahvaljujoč soigralcem sem se hitro vklopil v moštvo, vsi so se sijajno sprejeli in mi pomagali. Počutim se sproščeno, kot da sem že dolgo tukaj. Vsi so mi pomagali in srečen sem, ker jim lahko to vrnem na terenu. Odigrali smo dobro tekmoproti West Hamu, mislim, da so tudi navijači uživali.”

“Na Old Traffordu je bilo sijajno, ko oblečete ta dres, občutite pritisk, ker je to velik klub in vsi smo tukaj zaradi tega. Velika je odgovornost igrati za ta klub in vesel sem, ker smo dobro začeli” je dejal nepogrešljivi člen v novi Mourinhovi zasedbi.

Prihodnjo soboto United gostuje pri Swanseju.