Liverpoolov tretji "ne" Barceloni

Premier Liga 18. Avg 201717:42 > 17:43
Michael Regan, Getty Images

Uprava Liverpoola je zavrnila še tretjo ponudbo, ki je prišla iz naslova Barcelone. Tokrat so katalonski nogometni velikani za Brazilca Philippeja Coutinha ponujali kar 125 milijonov evrov.

Getty Images

Odhod Neymarja v Paris Saint-Germain za 222 milijonov evrov, je Barcelono pahnil v stanje panike, saj morajo Katalonci karseda hitro dobiti zamenjavo za Brazilca. Njihova glavna tarča je še en nogometaš, ki prihaja iz morda najbolj nogometne države na svetu, Philippe Coutinho, a ga uprava Liverpoola ne želi spustiti niti za neverjetno vsoto denarja.

Predhodni ponudbi španskih podprvakov sta bili suvereno zavrnjeni in vodilni možje Liverpoola so z enakim odgovorom pospremili tudi tretjo ponudbo Kataloncev za Coutinha, pa čeprav je Brazilec že nekaj časa nazaj sporočil upravi, da želi zapustiti klub.

Coutinho je januarja podpisal novo, 5-letno pogodbo z Liverpoolom, v kateri ni odkupne klavzule, tako da lahko Coutinho zapusti klub brez večjih težav.