West Ham pripeljal okrepitev za 45 milijonov evrov!

Getty Images

Nogometni klub West Ham je na začetku Premier lige po dveh tekmah še zmeraj brez točk, zato uprava kluba pospešeno dela na tem, da bi prvo moštvo okrepila.

Lonodonski klub je v svoje vrste zvabil vezista Sportinga iz Lizbone, Williama Carvalha. Portugalski reprezentant ima v pogodbi klavzulo, po kateri bi moral zainteresirani klub Sportingu plačati 45 milijonov evrov, kar bodo očitno pri West Hamu sprejeli.

Gre za 25-letnega igralca, ki je bil svoj čas tudi velika želja Arsenala in Manchester Uniteda. Brez dvoma bi bil njegov prihod v vrste West Hama velika okrepitev moštva, ki ga vodi hrvaški strokovnjak Slaven Bilić.

Mediji na Otoku pišejo, da bi v primeru nekaj slabših rezultatov slednji dobil odpoved in naj bi klub kmalu začel iskati njegovo zamenjavo.