Mourinho besen na neposlušnega Pogbaja

Premier Liga 15. Sep 201710:44 > 10:44
Getty Images/Laurence Griffiths

Po poročanju angleških medijev je trener Manchester Uniteda Jose Mourinho besen, ker Paul Pogba ni poslušal nasvetov klubskih zdravnikov in si zato poškodoval stegensko mišico.

Francoz bo moral, zaradi poškodbe zadnje stegenske mišice počivati vsej šest tednov. V najboljšem primeru bi za United znova lahko zaigral šele na derbiju z Liverpoolom.

Po poročanju otoških medijev je Mourinho jezen na svojega varovanca, saj je bil slednji, zaradi enake poškodbe odsoten že prejšnjo sezono in zato dobil nasvete klubskih zdravnikov, kako se izogniti ponovni poškodbi.

Francoz se na to ni oziral, si najel osebnega trenerja, delal po lastnem programu in zdravniki pri Unitedu trdijo, da je situacijo s stegensko mišico otežil in si jo ponovno poškodoval.

Portugalski strateg je besen, ker je zaradi neupoštevanja nasvetov, ostal brez enega svojih najpomembnejših igralcev.

Pričakuje se, da bo na nedeljski tekmi proti Evertonu v prvi postavi začel Marouane Fellaini.