Crystal Palace nadaljuje s črnim nizom

Premier Liga 16. Sep 201715:24 > 15:33
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Nogometaši Southamptona so na tekmi 5. kroga angleške Premier lige proti Crystal Palacu prišli do druge zmage (1:0).

Gostje so tekmo začeli zelo napadalno in do edinega zadetka na tekmi prišli že v šesti minuti, ko je zadel Steven Davis.

Crystal Palace si je v prvem polčasu sicer priigral dve resni priložnosti. Prvo je v 17. minuti zapravil Benteke, v 30. minuti pa je bil nenatančen še Loftus-Cheek.

V nadaljevanju so bili boljši gostje, ki so odigrali zbrano v obrambi in agresivno v napadu ter poskrbeli, da je Roy Hodgson na klopi Palaca debitiral s porazom.

Londončani tako ostajajo edini brez točke v angleškem državnem prvenstvu, z današnjo tekmo pa so postali prva ekipa v zgodovini Premier lige, ki na prvih petih krogih ni osvojila niti točke.

Poglejte si rezultate in lestvico Premier lige.