Vir: Clive Brunskill/Getty Images
Nogomet 16.09.2017 | 18:05

City suveren, Liverpool znova razočaral

Nogometaši Manchester Cityja so na tekmi 5. kroga angleške Premier lige s 6:0 razbili Watford. Liverpool je doma razočaral proti Burnleyju, Newcastle pa z novo zmago še naprej drži priključek z vrhom.

Serhio Aguero, Gabrijel Žesus, Mančester Siti

Vir: Stu Forster, Getty Images Sport

Manchester City je proti Watfordu prikazal popolno predstavo v napadu, blestel je predvsem Sergio Aguero, ki je prišel do treh golov. Sinjemodri so, podobno kot med tednom v ligi prvakov, tudi danes že po polčasu vodili s 3:0, v nadaljevanju pa le še dodatno potolkli nasprotnika.

Za Aguera je to bil šesti hat-trick v angleškem državnem prvenstvu. Gole za City so dosegli še Gabriel JesusNicolas Otamendi in Raheem Sterling.

City je na prvih petih tekmah v Premier ligi dosegel kar 16 golov in prejel le dva. Prednost pred drugouvrščenim Manchester Unitedom, ki ga tekma proti Evertonu čaka v nedeljo, je zrastla na pet točk.

Znova je razočaral Liverpool, ki je doma proti Burnleyju prišel le do točke. V oči je znova bodla neprepričljiva predstava v obrambi. Gostitelji so povedli v 27. minuti, ko je zadel Scott Arfield, gol za redse pa je le tri minute kasneje dosegel Mohamed Salah.

V začetni enajsterici Liverpoola se je znašel tudi Philippe Coutinho.

Poglejte vse rezultate in lestvico Premier lige.