Vir: Michael Regan/Getty Images
Nogomet 17.09.2017 | 13:37

United do božiča brez Pogbaja?

Manchester United

Poškodba nogometaša Manchester Uniteda Paula Pogbaja je resnejša, kot se je zdelo na začetku, tako da naj bi Francoz pavziral kar 12 tednov, poročajo britanski mediji.

Pogba

Vir: Stu Forster, Getty Images Sport

Pogba

Rehabilitacija, trej okrevanje, naj bi trajalo tir mesece, zaradi česar strateg "rdečih vragov" Jose Mourinho na francoskega reprezentanta ne bo mogel računati v preostanku jeseni v ligi prvakov, poleg odsotnosti na derbiju z Liverpoolom, pa bo manjkal še na tekmah proti Tottenhamu, Chelseaju, Arsenalu in Manchester Cityu.

Manchester United v nedeljo igra proti Evertonu, po remiju s Stoke Cityem pa je zmaga za United skoraj nujna. Francoski ofenzivni vezist se je poškodoval v prvem polčasu torkove tekme proti Baslu v skupinskem delu lige prvakov. Bolečino je začutil v stegenski mišici.