City in Chelsea znova zanesljiva, zmagal tudi United

Premier Liga 23. Sep 201717:27 > 17:53
Clive Rose, Getty Images Sport

Nogometaši Manchester Cityja in Chelseaja so v 6. krogu znova navdušili in prišli do novih zanesljivih zmag, novih treh točk pa so se razveselili tudi pri Manchester Unitedu.

Derbi dneva sta odigrala Southampton in Manchester United, rdeči vragi pa se iz zahtevnega gostovanja vračajo s polnim izplenom. Edini zadetek na tekmi je v 20. minuti dosegel Romelu Lukaku.

Unitedov mestni tekmec Manchester City je poskrbel za katastrofalen debi Royja Hodgsona na klopi Crystal Palaca, ki še naprej ostaja brez zmage. Sinjemodri so slavili s 5:0, med strelce pa so se vpisali Leroy Sane v 44. minuti, Raheem Sterling v 55. in v 59. minuti, Sergio Aguero v 79. minuti, končni rezultat pa je v 89. minuti postavil Fabian Delph.

Zanesljiv je bil tudi Chelsea, ki je na gostovanju s 4:0 ugnal Stoke City. Svoj prvi hat-trick v Premier ligi je dosegel Alvaro Morata, zadetka pa se je razveselil tudi Pedro.

Poglejte si vse rezultate in lestvico Premier lige.