Liverpool se je igral, a vseeno izvlekel tri točke

Premier Liga 23. Sep 201720:14 > 20:27
Michael Regan, Getty Images Sport

Nogometaši Liverpoola so na tekmi 6. kroga angleške Premier lige s 3:2 premagali Leicester City.

Za vodstvo Liverpoola je v 15. minuti poskrbel Mohamed Salah, le pet minut kasneje pa je s prostega strela vodstvo povišal Philippe Coutinho.

Leicester se ni predal in je zaostanek znižal v izteku prvega polčasa, ko je globoko v sodnikovem dodatku zadel Šinji Okazaki.

V 68. minuti je Liverpool po golu Jordana Hendersona znova povedel z dvema zadetkoma prednosti, a je za razburljivo končnico le minuto kasneje poskrbel Jamie Vardy.

Lisice bi lahko v 73. minuti prišle celo do izenačenja, a je Vardy zapravil enajstmetrovko. Z obrambo se je izkazal Simon Mignolet, ki je storil prekršek za najstrožjo kazen.

Do konca tekme se rezultat ni spremenil in Liverpool je prišel do prve zmage v Premier ligi po 27. avgustu.