Can: Klopp in jaz v Bayernu? Nikoli se ne ve

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Vezista Liverpoola Emreja Cana so v preteklosti povezovali z odhodom v Juventus, z zadnjo izjavo pa je Nemec celotni zgodbi dodal še nekaj dodatnega vzgona.

Velika čast je, ko te želi tako velik klub kot je Juventus. Trenutno sem osredotočen na Liverpool, moj agent skrbi za to. Premier liga je sijajna, verjetno tudi najbolj zanimiva na svetu, toda morate spoštovati tudi druge velike klube in lige,” je dejal Emre Can

Nemški reprezentant povsem ne izključuje niti povratka v Bayern, katerega član je bil skupaj s sedanjim trenerjem pri Liverpoolu Jürgenom Kloppom v mladinskih selekcijah. “Ali bi midva lahko naslednjo sezono sodelovala pri Bayernu? Nikoli se ne ve. Ne vem, kakšni so načrti Kloppa za prihodnost,” je odgovoril Can.

Nemec se je na Anfield preselil leta 2014, pred tem je nastopal za Bayer iz Leverkusna.