Chelsea po preobratu do zmage, dva gola Batshuaya

Premier Liga 21. Okt 201715:22 > 15:27
Getty Image/ Mike Hewitt

Nogometaši Chelseaja so v 9.krogu Premier lige ekipo Watforda na domačem terenu premagali s 4:2 (1:1).

Prvi gol je dosegel Pedro Rodriguez v 12. minuti. Eden Hazard je izvedel kot, podal Špancu, ta pa je udaril z desno nogo in zadel zgornji levi kot gola.

Gostje so izenačujoči gol dosegli tik pred odhodom v slačilnice, v 2. minuti sodniškega podaljška. David Luiz je po kotu v gneči skušal žogo izbiti, a Timeuyeja Bakayoka zadel v glavo. Abdoulaye Doucoure se je znašel na pravem mestu in odpadek pospravil v mrežo za 1:1.

Za vodstvo gostov je v 50. minuti poskrbel Roberto Pereyra. Branilska vrsta Chelseaja je storila napako, Richarlison je našel Pereyro, ta pa je brez težav ugnal Thibauta Curtoisa.

Domači so spet vzpostavili nadzor nad tekmo in izenačili v 71. minuti, ko je po predložku Pedra z glavo zadel Michy Batshuai

V nadaljevanju so gledalci lahko uživali v napetem boju, za novo vodstvo kluba s Stamford Bridgea pa je poskrbel Cesar Azpilicueta, ki je izkoristil podajo Williana.

Piko na “i” predstavi varovancev Antonia Conteja je dal z golom v 95. minuti Batshuayi, ki je v tej sezoni dosegel že 5 zadetkov.

Cheslea na lestvici zaseda četrto mesto, ima 16 točk, eno manj od tretjeuvrščenega Tottenhama, medtem ko je Watford peti s 15 točkami.