Se bo na klop Evertona vrnil David Moyes?

Getty Image

Po poročanju britanskih medijev bi se 54-letni David Moyes lahko vrnil v Everton, kjer ima v tej sezoni velike težave nizozemski strateg Ronald Koeman.

Nizozemski strateg je že od začetka sezona pod pritiskom, saj Everton v tej sezoni nikakor ne najde prave forme. Zato ne čudi, da britanski mediji že dalj časajo iščejo menjavo za Ronalda Koemana, ki ima sicer na voljo eno izmed dražjih ekip Evertona v zgodovini.

Glavni kandidat za klop karamel naj bi bil David Moyes, ki je Everton vodil med letoma 2002 in 2013, ko je prestopil k Manchester Unitedu, kjer je zamenjal slavnega Sira Alexa Fergusona.

Škot se na Old Traffordu ni najbolje znašel, sledile pa so še epizode pri Real Sociedadu in Sunderlandu.

Moyes je ob Evertonu tudi kandidat za novega selektorja Škotske, ki jo je po zadnjih kvalifikacijah zapustil Gordon Strachan.

Everton je trenutno šele na 16. mestu Premier lige in ima le 8 točk iz prav toliko odigranih tekem. Karamele so v poletnem prestopnem roku zapravile kar 140 milijonov funtov, zato ne čudi, da je Koeman pod pritiskom.

Modri iz Liverpoola bodo svojo naslednjo tekmo odigrali v nedeljo ob 14.30, ko jih čaka obračun z Arsenalom. Srečanje si boste lahko v živo ogledali na kanalu Sportklub 1.