West Ham odpustil Bilića!

Premier Liga 6. Nov 201712:10 > 12:12
Nigel Roddis, Getty Images Sport

Nogometni klub West Ham je vročil odpoved sodelovanja v roke hrvaškega nogometnega strokovnjaka Slavena Bilića, potem ko je ekipa iz Londona slabo začela sezono, so sporočili iz kluba.

Poleg Slavena Bilića so klub zapustili tudi njegovi pomočniki Nikola Jurčević, Edin Terzić, Julian Dicks in Miljenko Rak.

“Predsednik in člani upravnega odbora West Hama želijo izraziti iskreno hvaležnost za trud Slavena Bilića in njegovim pomočnikom v zadnjih dveh letis, a verjamemo, da je potrebna sprememba in da bo klub spet krenil v pravo smer,” so zapisali pri West Hamu v sporočilu za javnost.

Za zdaj informacij o morebitnem nasledniku hrvaškega trenerja ni, West Ham pa si bo vzel kar nekaj časa, saj naslednji teden sledi reprezentančni premor, tako da imajo nekaj dni več za sprejem odločitve o novem trenerju.

West Ham je po 11 tekmah v premier ligi na 18. mestu s samo devetimi točkami, kaplja čez rob pa je bil poraz pretekli konec tedna proti Liverpoolu.