Pulis naslednja trenerska žrtev v Premier ligi

Premier Liga 20. Nov 201711:54 > 11:55
Catherine Ivill/Getty Images

Potem ko so deset tekem zapored zaman čakali na zmago, so se pri WBA-ju za sodelovanje zahvalili menedžerju Tonyju Pulisu.

WBA je v soboto v okviru 12. kroga Premier lige proti Chelseaju klonil z visokih 4:0 ter tako ostal pri desetih osvojenih točkah oziroma eni več od West Hama, ki je trenutno prvi v coni izpada.

Izbranci Tonyja Pulisa so na začetku sezone vpisali tri zmage, nato pa v vseh tekmovanjih ob sedmih porazih zbrali le še štiri neodločene izide. Do nadaljnega bo WBA vodil Pulisov pomočnik, Gary Megson.

Takšne odločitve nikoli ne sprejmeš prek noči, vendar so vedno v interesu kluba. To delo je osnovano na rezultatih, ob koncu minule in na začetku nove pa so bili naši zelo slabi. Zahvaljujemo se Tonyju za doprinos in vestnemu delu v času tranzicije kluba, ki je vključeval tudi spremembo lastnika. V prihodnosti mu želimo vse najboljše,” je ob tem dejal predsednik John Williams.

Pulis je že peti letošnji trener, ki je ostal brez dela v Premier ligi, kar je le eden manj od celotne prejšnje sezone. WBA v naslednjem krogu gostuje pri Tottenhamu.

%MCEPASTEBIN%