Kane: "Celotno kariero bi rad ostal pri Tottenhamu"

Mike Hewitt, Getty Images Sport

Napadalec Tottenhama Harry Kane nima nobenega namena zapustiti Londončane, čeprav iz dneva v dan prebiramo novice o njegovem odhodu v madridski Real.

Harry Kane je tudi v letošnji sezoni prvo ime Tottenhama, zato niti ne čudi, da se zanj zanimajo praktično vsi najboljši evropski klubi. Anglež je za Londončane v letošnjem tekmovalnem obdobju v vseh tekmovanjih dosegel 13 zadetkov, vmes je postal kapetan Anglije in tudi zabil odločilni zadetek proti Sloveniji, s katerim so si trije levi zagotovili nastop na svetovnem prvenstvu v Rusiji.

Kane kljub temu ostaja zvest Tottenhamu in s klubom čim hitreje želi začeti osvajati lovorike, ki jih navijači tako nestrpno pričakujejo. “Moj cilj je, da celotno kariero ostanem pri Tottenhamu. Imamo fantastično ekipo, sijajnega trenerja, profesionalni trening center, dobili pa bomo tudi nov stadion. Trenutno mi tu vse ustreza, srečen sem,” je Kane dejal za Bild.

Tottenham je minuli konec tedna izgubil mestni derbi proti Arsenalu in na lestvici Premier lige s 23 točkami zaseda četrto mesto, v naslednjem krogu jih čaka WBA, v ligi prvakov v torek gostujejo pri dortmundski Borussii (ob 20:30 v živo na SK 2).