Wenger: Alexis in Ozil lahko pozabita na odhod

Premier Liga 28. Nov 201717:46 > 17:56
Getty Images/Mike Hewitt

Prvi mož Arsenala Arsene Wenger trdi, da Alexis Sanchez in Mesut Ozil januarja ne bosta menjala sredine. Francoz si prav tako želi, da med Topničarji ostane Jack Wilshere.

“Mislim, da bosta ostala, seveda,” je na vprašanje o morebitni prodaji zvezdnikov v januarskem prestopnem roku povedal Wenger in dodal: “Dokler sta tu, dajeta vse od sebe. Imam ju v mislih do konca sezone in če se ne zgodi nekaj zares neverjetnega, se to ne bo spremenilo.”

28-letni Sanchez in 29-letni Ozil sta ključna člena Arsenalove ekipe, navijači londonskega kluba pa si gotovo želijo, da bi oba s klubom pogodbo podaljšala. O možnosti za to Wenger:“Nisem edini, ki odloča o tem. Tudi onadva morata sprejeti odločitev.”

Francoz na klopi angleškega kluba si želi, da bi v ekipi ostal tudi Jack Wilshere, ki se konstantno bori s številnimi poškodbami in je lansko sezono prebil na posoji pri Bournemouthu. O 25-letnemu Wilshereu je Wenger povedal: “Absolutno se bom boril za to, da ostane z nami, saj gre za vrhunskega nogometaša.”