Lingard: Manchester mora biti rdeč!

Getty Image/ Clive Rose / Staff

Nogometaš Manchester Uniteda Jesse Lingard je pred mestnim derbijem z Manchester Cityem dejal, da želi, da njegov klub prevzame dominacijo v mestu.

“Prepričan sem, da bo imel ta derbi vpliv na lovoriko v Premier League. Govora je o dveh odličnih ekipah z vrha tabele, vendar ne moremo predpostavljati kakšna bo igra. Morda bo lepa za gledalce, morda taktična. Najbolj pomembno bo, da bo Manchester na koncu rdeč!” je dejal v zadnjem času v odlični formi Jesse Lingard.

“Za nas je najbolj pomembno, da bomo skoncentrirani skozi celotno tekmo. City ima dobre igralce, vendar ne vidim razloga zakaj jih ne bi premagali, predvsem če bomo igrali kot proti Arsenalu. Predvsem bomo morali biti pazljivi na De Bruyneja, ki zna biti zelo nevaren.”

Derbi med velikanoma Manchestra si boste lahko ogledali v nedeljo od 17:30 na SportKlubu1.