Chelsea z lahkoto preko Huddersfielda

Premier Liga 12. Dec 201722:55 > 22:56
Steve Bardens/Getty Images

Na treh tekmah 17. kroga angleške Premier League so do zmag prišli Chelsea, Crystal Palace in Burnley.

Chelsea je tekmo proti Huddersfieldu odigral brez poškodovanega in rahlo utrujenega Španca Alvara Morate. Po porazu proti West Hamu so se modri iz Londona danes odzvali zelo dobro in morda koga celo presenetili.

Ekipa Antonia Conteja je tekmo začela dobro in že po prvem polčasu vodila z 2:0. Junak tekme je bil Brazilec, ki je dobro izkoristil ponujeno priložnost. Willian je bil asistent pri prvem zadetku, ko je zadel Tiemoue Bakayoko. Potem pa se je Brazilec še sam vpisal med strelce v 43. minuti, ko je zadel po podaji Marcosa Alonsa.

Tudi v drugem polčasu Chelsea ni popustil in z zadetkom Pedra v 50. minuti (znova je bil asistent Willian) že odločil srečanje. Londončani so pričakovano malce popustili in povsem ob koncu srečanja,v 92. minuti je končni rezultat 1:3 postavil Laurent Depoitre.

Burnley 1:0 Stoke City