Liverpool s štirico suvereno čez Bournemouth

Premier Liga 17. Dec 201719:22 > 19:23
Bryn Lennon/Getty Images

Nogometaši Liverpoola so na zadnji nedeljski tekme s 4:0 premagali Bournemouth in se zavihteli nazaj na četrto mesto.

Po dveh zaporednih remijih so nogometaši Jurgena Kloppa zanesljivo preskočili oviro po imenu Bournemouth, ki redsom niso nudili pravega odpora.

Obračun je bil izjemno zanimiv predvsem v prvem polčasu. Že v 10. minuti je Coutinho s prostega strela zadel vratnico, slednji pa se je vendarle vpisal med strelce deset minut pozneje po podaji Andrewa Robertsona. Že šest minut pozneje je po podaji Roberta Firmina z glavo zadel Dejan Lovren. Z zadetkom minuto pred koncem polčasa je tekmo praktično že odločil Mohamed Salah.

V prvem polčasu smo videli še dve lepi priložnosti, prvo je zapravil Jermain Defoe, ki je v 39. minuti zadel vratnico, Salah pa je štiri minute pozneje v dvoboju ena na ena z Asmirjem Begovićem nastreljal slednjega. V drugem delu smo videli še vratnico, ki jo je stresel Alex Oxlade-Chamberlain.

Končni rezultat 4:0 je postavil Roberto Firmino v 66. minuti po podaji Coutinha.