SK
Nogomet 13.01.2018 | 21:09

Tottenham razbil Everton, Kane v zgodovino

Tottenham je pred domačimi gledalci s 4:0 premagal Everton, dva gola je dosegel Harry Kane, ki je postal najboljši strelec Tottenhama v zgodovini premier lige.

Hari Kejn i Heung Min Son

Jordan Mansfield, Getty Images Sport

Harry Kane in Son.

Spurse ja na Wembleyju v 26. minuti v vodstvo popeljal Son, potem pa je na sceno stopil Kane. Najprej je zadel takoj na začetku drugega polčasa, svoj drugi gol, ki je bil zgodovinski - Kane je postal najboljši strelec v zgodovini kluba v premier ligi, pa je dosegel v 59. minuti.

Delo je dokončal Eriksen, odlični Danec je končni rezultat 4:0 postavil v 81. minuti tekme.