Guardiola: Dobra tekma in zaslužena zmaga Liverpoola

Premier Liga 14. Jan 201819:47 > 19:49
Getty Images Sport, Michael Regan

Strateg Manchester Cityja je bil kljub prvemu porazo v sezoni po tekmi z Liverpoolom dobro razpoložen. Katalonec je bil navdušen nad dobro tekmo in priznal, da so si redsi zaslužili zmago.

Čestitke Liverpoolu za zmago. Dobro so začeli tekmo, mi pa smo se v igro vrnili šele v zadnjih dvajsetih minutah. Drugi polčas smo začeli bolje, vse smo imeli v svojih rokah, imeli tudi dve priložnosti, a zaključki niso bili natančni. Nato smo po vsega 15 minutah prejeli tri gole in zaostali z 1:4. V nogometu lahko po enem prejetem zadetku ostaneš kompakten in se vrnete, a mi v omenjenem delu srečanja nismo bili dovolj dobri. Kljub temu smo do konca dosegli še dva gola. Tudi to se je moralo zgoditi, najbolj pomemben pa bo naš odziv. Že na naslednji tekmi bomo iskali novo zmago,” je z nasmehom na obrazu razlagal Pep Guardiola.

“Poraz je povsem realen. Imamo teden dni časa, da si opomoremo in se dobro pripravimo na naslednjo tekmo proti Newcastlu,” je še dodal Katalonec.