Beckham: Nisem pričakoval, da bo Sanchez odšel v United

Premier Liga 30. Jan 201812:45 > 12:55
Clive Brunskill, Getty Images

Nekdanji angleški nogometaš in legenda Manchester Uniteda David Beckham je priznal, da ga je prestop Alexisa Sancheza v vrste rdečih vragov močno presenetil.

Če sem iskren, nisem pričakoval, da se bo to zgodilo. Bil je član velikega kluba kot je Arsenal, nato pa se je v le nekaj urah preselil na sever države v vrste enega izmed največjih rivalov. To je vsekakor presenetljivo. Vsi mu želimo, da bi mu steklo po njegovih željah. Sem navijač Manchester Uniteda, zato sem navdušen, da bo dres mojega kluba oblekel tako talentiran igralec,” je dejal David Beckham.

Nekdanji zvezdnik rdečih vragov je v pogovoru izrazil še podporo zdajšnjemu trenerju Joseju Mourinhu, ki je pred kratkim podaljšal pogodbo s klubom.

On je perfekten za Manchester, je eden izmed najboljših trenerjev. Vsak ima o njem svoje mnenje. Tako o njegovih trenerskih lastnostih kot o osebnostnih. Če se vprašam, ali je on prava oseba za vodenje Manchester Uniteda, si odgovorim, da je,” je še razkril Beckham in zaključil: “Alex Ferguson je bil trener zelo dolgo in prav zato smo bili uspešni. Imeli smo stabilnost in to je tisto kar klub potrebuje.