Sanchez debitiral na Old Traffordu in bil igralec tekme

Nogometaši Manchester Uniteda so pred domačimi na krilih Alexisa Sancheza premagali z 2:0 Huddersfield in se malenkost približali mestnim tekmecem.

Manchester United je po bolečem porazu proti Tottenhamu doma pričakoval Huddersfield, ki je rdeče vrage v letošnji sezoni enkrat že porazil. A tokrat Jose Mourinho s svojimi varovanci presenečenja ni dopustil in slavil pred domačimi gledalci z 2:0.

Vendar rdeči vragi so zadeli šele v 55. minuti, ko je podajo Juana Mate izkoristil Romelu Lukaku

V 68. minuti je United postavil končni rezultat 2:0, po prekršku nad Alexisom Sanchezom v kazenskem prostoru so imeli rdeči vragi na voljo strel z bele točke, ki ga je Čilenec zapravil, a je prišel do odbite žoge in popravil svojo napako ter na debiju pred domačimi gledalci zadel za zmago, ki je United po spodrsljaju Citya približala nazaj na 13 točk zaostanka.

BURNLEY – MANCHESTER CITY 1:1