Pogba nezadovoljen s plačo v Unitedu!

Premier Liga 19. Feb 201814:40 > 14:49
Laurence Griffiths Getty Images Sport

Da so stvari v nogometu ušle izpod nadzora in predaleč je bilo jasno že pred nekaj leti, ko so astronomske plače in odkupnine postale nogometni trend.

Nogometna javnost je bila presenečena, ko je Paul Pogba leta 2016 iz Juventusa prestopil v Manchester United za takrat enormnih 110 milijonov evrov.

Francoski vezist pri rdečih vragih tedensko v svoj žep pospravi 290.000 funtov, nedavno pa so se pojavile tudi informacije, da je kontroverzni vezist nezadovoljen s svojim statusom pod vodstvom Joseja Mourinha in, da želi zapustiti Anglijo, kjer se nikakor ne znajde.

Kar nekaj je bilo takih, ki so vse skupaj zanikali, a sedaj se je Pogba znašel znova med nezadovoljnimi, saj naj mu ne bi bilo po godu to, da ima Čilenec Alexis Sanchez večjo plačo kot on sam. Nova okrepitev rdečih vragov tedensko zasluži 350.000 funtov.

Ta podatek naj bi še posebej motil nogometaševega agenta Mini Raiolo, ki naj bi že delal na tem, da Francozu poišče nov klub. Zaenkrat je med klubi največkrat omenjen madridski Real.