Liverpool na Salaha nalepil vrtoglavo ceno

Premier Liga 12. Mar 201813:58 > 14:09
Michael Regan/Getty Images

Po navedbah medijev bi Liverpool Mohamedu Salahu pustil začetek pogovorov z madridskim Realom, v kolikor bi bil kraljevi klub zanj pripravljen plačati 160 milijonov evrov oziroma 147 milijonov funtov.

Številne španske medijske hiše pišejo, da se želijo pri Realu znebiti Garetha Bala, ki ne opravičuje visokih pričakovanj, na njegovo mesto pa pripeljati Liverpoolovega Mohameda Salaha. Po prvotnih špekulacijah redsi niso želeli niti razmišljati o prodaji, kasneje pa so se pojavile informacije, da bi Egipčana prodali za 160 milijonov evrov.

Redsi so za Salaha Romi plačali 40 milijonov evrov, tako da bi klub iz Anfielda zanj dobil štirikrat več denarja, kot ga je porabil pred letom dni.

Medtem je veliko vprašanje, ali si Salah sploh želi zapustiti Liverpool. Naslednje leto bo skoraj zagotovo zaigral v ligi prvakov, pod vodstvom Jürgena Kloppa in nekaj adekvatnimi okrepitvami bi lahko napadli tudi naslov.

Egipčan je v letošnji sezoni vse navdušil s svojimi predstavami in je s 24 zadetki trenutno prvi strelec Premier lige skupaj s Harryjem Kanom.