Najboljši strelec Tottenhama Harry Kane bo po poročanju britanskega Mirrorja zaradi poškodbe gležnja manjkal do maja.

Harry Kane in Asmir Begović

Getty Images/Catherine Ivill

Harry Kane si je še tretjič v zadnjih 18 mesecih poškodoval isti gleženj, znova pa so nastradale tudi vezi. Zato bo manjkal vse do konca aprila.

Napadač reprezentacije Engleske po treći put u poslednjih 18 meseci je povredio ligamente članka, i prema pisanju "Mirora" neće igrati sve do kraja aprila.

To so tudi velike težave za angleško nogometno reprezentanco, ki je od napadalca Tottenhama na prihajajočem svetovnem prvenstvu veliko pričakovala. Kakšna bo njegova forma na mundialu po tako dolgi odsotnosti bo velika uganka.

Kane je zaradi iste poškodbe manjkal že leta 2016, ko je počival tri, drugič pa je manjkal le tri tedne.

Pri Mirrorju so kljub vsem optimistični in verjamejo, da bo Kane do svetovnega prvenstva imel dovolj časa, da se vrne v dobro formo.

Veliko težav bo poškodba 25-letnika povzročila tudi Tottenhamu, ki bo lahko na svojega prvega zvezdnika računal le še na zadnjih treh tekmah v tej sezoni.