United na krilih Matića v polfinale Pokala FA

Premier Liga 17. Mar 201821:34 > 21:36
Michael Regan Getty Images Sport

Manchester United se je pridružil Tottenhamu v polfinalu Pokala FA. Rdeči vragi so bili na Old Traffordu z 2:0 boljši od Brightona.

Manchester United je povedel v 37. minuti. V vlogi eksekutorja je bil Romele Lukaku, v vlogi podajalca pa Nemanja Matić, ki je Belgijca idealno zaposlil s podajo iz leve strani.

Sedem minut pred koncem je srbski reprezentant dokončno odločil srečanje. Ashley Young je izvedel prosti strel iz leve strani, Matić pa je bil najspretnejši v zraku in zadel za 2:0.

Matić se je prvič po letu 2014 na eni tekmi vpisal tako med strelce kot podajalce.

Kot prvi si je vstopnico za polfinale priboril Tottenham, ki je bil v gosteh prepričljivo s 3:0 boljši od Swanseaja.

Preostala dva polfinalista bosta znana v nedeljo – z neposrednim prenosom na Sportklubu.