Lukaku: "United se bo poleti močno okrepil"

Michael Regan/Getty Images

Napadalec Manchester Uniteda, Romelu Lukaku, je pred nadaljevanjem svoje kariere v klubu optimističen, od uprave pa poleti pričakuje številne okrepitve.

“Rdeči vragi” so v osmini finala lige prvakov izpadli proti Sevilli, v premiershipu pa so na drugem mestu, s 16 točkami zaostanka za mestnim tekmecem Cityem. Včeraj so se z zmago proti Brightonu uvrstili v polfinale FA pokala.

Mi smo Manchester United in moramo biti vsako leto boljši. Vem, da bo za naslednjo sezono v klub prišlo veliko izjemnih okrepitev. To je neizpodbitno dejstvo. Z nestrpnostjo pričakujem, da se ekipa izboljša, tudi trener, saj moramo biti naslednjio sezono prvi. Moramo poskušati osvojiti čim več naslovov,” je dejal Lukaku ter se nekoliko navezal še na tekmo razočaranja s Sevillo:

Zavedamo se, da na tej tekmi enostavno nismo bili dovolj dobri in jasno so sledile kritike.” Belgijski reprezentant je lani iz Evertona prišel v United in v premier ligi do tega trenutka dosegel 14 zadetkov.