Vir: Alex Livesey/Getty Images
Nogomet 17.04.2018 | 17:14

Agüero operiran, a bo igral v Rusiji

Manchester City

Medtem ko navijači Citya že slavijo naslov državnih prvakov, se najboljši strelec ekipe Sergio Agüero ne more ravno sprostiti, saj je moral na operacijo kolena.

Sergio Aguero

Vir: Catherine Ivill/Getty Images

Argentinec je zadnjo tekmo odigral 4. marca proti Chelseaju, zaradi poškodbe pa izpustil praktično cel mesec igranja. "Kun" se je skušal vrniti na tekmi proti mestnim tekmecem, ko je odigral 14 minut in proti Liverpoolu na povratni tekmi lige prvakov, ko je zbral 24 minut, pa ga je noga vseeno preveč bolela, da bi se počutil lagodno.

Zato se je odločil obiskati kliniko v Barceloni, kjer so mu opravili manjši poseg. Artroskopija bo terjala mesec počitka, kar pomeni, da Agüero v tekoči sezoni za sinjemodre ne bo več nastopil.

No, navijačem argentinske izbrane vrste ni potrebno skrbeti, kajti 29-letni napadalec bo za nastope na mundialu v Rusiji skoraj zagotovo nared.