City s polovično močjo do 30. zmage v sezoni

Premier Liga 29. Apr 201817:05 > 17:09
Ian MacNicol, Getty Images

Moštvo Manchester City je brez težav premagalo West Ham in prišel do 30. zmage v sezoni, ki le še potrjuje dominacijo in že zagotovljen naslov prvakov v premier ligi.

Manchester City je v gosteh v Londonu premagal West Ham United s 4:1 in brez težav prišel do nove zmage v letošnji sezoni. Tri zadetke smo videli že v prvem polčasu, City je povedel namreč že v 13. minuti, ko je zadel Leroy Sane po podaji Raheema Sterlinga. Manj kot pol ure kasneje je City vodil že z 2:0, tokrat je svojo mrežo zatresel nekdanji nogometaš Cityja Pablo Zabaleta

Na samem koncu prvega polčasa je vodstvo Cityja zmanjšal Aaron Cresswell, pisala se je 42. minuta.

Moštvo Pepa Guardiole, za katero so zmage na koncu sezone le še stvar prestiža in ponosa, pa ni popuščalo v nadaljevanju obračuna in doseglo še dva zadetka.

Garbiel Jesus se je med strelce vpisal v 53. minuti, Fenandinho pa v 64. V obeh primerih je bil asistent Raheem Sterling, ki je tekmo torej zaključil s tremi asistencami.