Pochettino podaljšal s Spursi za pet let

Premier Liga 24. Maj 201818:02 > 18:09
Getty Images/Richard Heathcote

Mauricio Pochettino je podaljšal pogodbo s Tottenhamom, ki ga vodi od leta 2014. Podaljšal je do leta 2023.

“To je poseben klub. Želimo biti kreativni glede vsega – glede načina igre naše ekipe na igrišču in naćel delovanja izven njega. Držali se bomo naših principov in dosegli uspeh, ki si ga ta klub zasluži,” je povedal Pochettino.

“Vesel sem, ker sem podpisal pogodbo, saj nas čaka eno najbolj vznemirljivih obdobij v zgodovini kluba. Ponosen sem, ker bom trener ekipe v obdobju, ko se klub seli na nov veličasten stadion. To je le eden od razlogov, zakaj je to ena najbolj razburljivih služb v nogometu, že zdaj pa delamo načrte, kako nadgraditi uspešno delo, ki smo ga opravili v zadnjih štirih letih. Z Danielom Levyjem sva se dolgo pogovarjala o ciljih tega kluba. Deliva filozofijo in želiva doseči trajen, dolgoročen uspeh,” je še dodal ta klubsko spletno stran.