Vse več klubov v boju za Fellainija, tudi Arsenal

Premier Liga 4. Jun 201817:20 > 17:45
Alex Livesey, Getty Images Sport

Konec junija bo Marouane Fellaini postal prost igralec, zanj pa se je posledično že kar nekaj klubov. Med drugim si ga želi zadržati tudi Jose Mourinho, vendar očitno bo v boju za veszistom še zanimivo.

Maroune Fellaini je zelo znan nogometaš, ki bo Belgiji na prvenstvu v Rusiji pomagal priti do čim boljšega rezultata. Na drugi strani pa se bo med klubi zanj očitno dogajala prava vojna, saj bo konec junija postal prost nogometaš, kar pomeni, da bi lahko okrepil ekipo povsem brez odškodnine.

Zanj naj bi se zagrel novi trener Arsenala Unai Emery, visokorasli vezist je zanimiv tudi Milanu in PSGju. Dobro pa vemo tudi, da je Fellaini velik ljubljenec Joseja Mourinha, ki si prizadeva, da bi Belgijec z rdečimi vragi podaljšal pogodbo oziroma jo obnovil do konca junija.

Nogometaš z zanimivo pričesko je United okrepil leta 2013, ko je prišel iz Evertona. Od takrat je odigral 105 tekem in zabil 12 zadetkov, jasno pa je, da si sam želi veliko večje minutaže kot jo je dobival v letošnji sezoni.