De Gea z Unitedom dogovorjen, da podpiše novo pogodbo

Premier Liga 16. Jun 201822:05 > 22:06
Mark Thompson/Getty Images

Po poročanju "Manchester Evening News" naj bi se španski vratar David de Gea že vse dogovoril z Manchester Unitedom za podpis nove pogodbe.

Reprezentant Španije in tudi prvi vratar “furije” David de Gea se na prvi tekmi svetovnega prvenstva ni proslavil, saj je storil hudo napako pri drugem zadetku Portugalske, kjer je blestel Cristiano Ronaldo.

Ne glede na vse pa De Gea velja za enega najboljših vratarjev na svetu in temu primerno je seveda tudi zanimanja velikih klubov zanj. Trenutna pogodba ga sicer z Manchester Unitedom veže do leta 2019, vendar po nekaterih podatkih naj bi jo že kaj kmalu z rdečimi vragi tudi podaljšal. Le ta mu bo prinesla veliko več denarja, hkrati pa bodo bolj mirni pri Unitedu.

De Geo, ki je bil ob koncu pretekle sezone že četrtič izbran za igralca leta v klubu ter bil tudi v idealni ekipi Premier League, se je v zadnjem obdobju znova veliko povezovalo z Real Madridom, s katerim se ga praktično povezuje vsak prestopni rok.

Pogodba naj bi bila podpisana po koncu svetovnega prvenstva s tem pa se bodo galaktiki morali ozreti po novem vratarju, blizu selitve v Španijo naj bi bil Brazilec Alisson.